Betöltés
loading

Állás: Online bankszámla értékesítési szakértő

Érdekelnek a digitális banki folyamatok? Szeretnél részese lenni forradalmian új digitális folyamatok fejlesztésében és alkalmazásában? Amennyiben a válasz IGEN, akkor a Bankmonitor a Te munkahelyed! Mi vagyunk Magyarország legnagyobb, legjobb és legismertebb banki összehasonlító oldala, ahol egyesül a pénzügyi tudás, a technológiai előny és az ügyfélközpontú gondolkodás.

Folyamatosan fejlődő csapatunkat online bankszámla szakértő kollégával bővítjük.

Miért válassz minket? Mert a legprofibb szakemberektől tanulhatsz, a piac legjobb IT támogató rendszerét használhatod és teljeskörű rálátásod lesz a magyar bankszektorra. Mindezek mellett a piacon elsőként vehetsz részt online banki folyamat fejlesztésekben is.

Főbb feladatok, munkák:

  • Online beérkező ügyfélérdeklődések kezelése
  • A legjobb pénzügyi megoldások megtalálása
  • Digitális folyamat fejlesztési javaslatok összeállítása

Több szempontból sem illeszkedünk a nagy call centert üzemeltető társaságok sorába:

  • csapatunk mindössze 9 szakértőből áll,
  • nem hideghívásokat végeznek kollégáink, hanem az aktív érdeklődőket szolgálják ki,
  • nincs script!, nem mechanikus munkavégzést, hanem aktív gondolkozást és javaslattételt várunk el az online pénzügyi szakértő kollégáinktól.

Elvárások:

  • Lakossági termékek értékesítésben szereztél tapasztalatokat
  • Értékesítői szemlélet
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői vizsga
  • Jó kommunikációs készség és értékesítési technikák alkalmazása
  • Pontos és minőségi munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Minden nagybanki sallangtól, bürokráciától mentes munka
  • Nálunk sikeres értékesítőként – a teljesítményednek megfelelően – messze a banki jövedelemszint felett tudsz keresni.
  • Nincs kötelező óránkénti 10 perc szünet, Te oszthatod be az idődet
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat (rendszeres csapatépítő megmozdulások – grillezés, horgászat, kenuzás, munka utáni Lupa tavi levezetés)
  • 3. kerületi, modern irodai környezet (csocsó, darts, ps4, kávé, tea)

Szükséges tapasztalat:

  • 1 éves szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 16b.

Ha tetszik amit nyújtunk, szívesen lennél a csapatunk tagja és megfelelsz az elvárásainknak, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az allas@bankmonitor.hu email címre.

A Bankmonitor

Velünk időt és pénzt spórolhatsz mert nem kell bemenned egyesével minden bankba. Kalkulátorainkkal összehasonlíthatod a lakossági és vállalati pénzügyi termékeket és a döntésben személyesen is segítünk.

Kapcsolódó tartalmak

Mit nyújt a cégeknek az MNB új szuperhitele, az NHP Hajrá?

Az Magyar Nemzeti Bank NHP Hajrá néven felturbózott Növekedési Hitelprogramja kibővült igénybevételi lehetőséggel és meghosszabbított futamidővel lesz elérhető a vállalkozások számára 2020. április 20-át követően, és ez még nem minden....

Blogajánló