Állás – Senior Java Backend Fejlesztő

Hirdetés
Hirdetés

Cikk2021-01-18

A Bankmonitor IT csapata új – Senior Java Backend Fejlesztő – munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Komplex algoritmusokat futtató, a pénzpiacon innovatív megoldásokat lehetővé tevő Java backend architektúra fejlesztése
  • Az üzleti szakértői csapattal való szoros együttműködés a BA-val együtt, aki megfogalmazza a specifikációt
  • Specifikáció alapján tervezés, fejlesztés

Elvárások:

  • Java nyelv alapos ismerete
  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Best practice-ek, design patternek, adatszerkezetek, algoritmusok, clean-code, clean-architecture ismerete
  • Jó kommunikációs készség az üzleti területtel (belső)

Előnyt jelent:

  • Tapasztalat microservice architektúrák építésében
  • Infrastruktúránk elemeinek ismerete: AWS, Docker, Kubernetes
  • Vaadin tapasztalat
  • Lighweight Java keretrendszerek ismerete (Javalin, Unirest, Jdbi)
  • Funkcionális programozási alapismeretek

Lehetőségek:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Komplex projektek teljes körű megvalósítása, önálló és felelősségteljes feladatok
  • Fintech piac megismerése
  • Kellemes irodai környezet, home office lehetőség, jó csapat

Kezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Budapest III.

A jelentkezéseket az allas@bankmonitor.hu e-mail címre várjuk.

Hirdetés
Hirdetés