Karrier lehetőség: Pénzügyi szakértő pozíció

Hirdetés
Hirdetés

Cikk2015-08-07

Szívesen képzed magad pénzügyi témában és szeretnél az egyik legjövedelmezőbb szegmensben dolgozni? Az AEGON Magyarországnál most olyan pénzügyi szakértők jelentkezését várjuk, akik képesek elérni céljaikat, és elég rutinosan mozognak a pénzügyi termékek értékesítésében ahhoz, hogy az AEGON PRESTIGE üzletágában dolgozzanak.

Ha nem vagy elégedett jelenlegi munkáddal, vagy szeretnél olyan munkahelyet, ahol nincsenek határok, akkor jelentkezz hozzánk pénzügyi szakértőnek. A magas elvárások mellé magas juttatás és magas elismerés is társul, valamint központilag biztosított ügyfélkört is kapsz az induláshoz.

Úgy érzed többre vagy képes?

Az AEGON Magyarország, az AEGON nemzetközi vállalatcsoport egyik legsikeresebben működő tagja, ahol rendkívül fontosnak tartjuk tanácsadóink elégedettségét.

Éppen ezért folyamatosan biztosítjuk számodra a megfelelő szakmai képzéseket, versenyképes jövedelmet kínálunk, valamint szakmai támogatást és elismerést kapsz. Ha mindig is nagy karrierről álmodtál, de eddig csak ismerkedtél a piaccal, akkor most itt a lehetőség, hogy feljebb mássz a társadalmi ranglétrán.

A munkakörhöz tartozó feladatok

• lakástakarék-pénztári, banki és biztosítási termékek értékesítése,
• potenciális ügyfelek felkutatása,
• ügyfelek teljes körű kiszolgálása, tanácsadás,
• kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel,
• ügyfélkör bővítése.

Elvárások

• pénzügyi, lakossági jelzáloghitelezési területen szerzett tapasztalat,
• értékesítésben szerzett minimum 2 év tapasztalat,
• felsőfokú végzettség (ennek hiányában szakirányú végzettség vagy hatósági vizsga),
• kiváló kommunikációs- és kapcsolatteremtő készség,
• önállóan és csapatban történő megbízható munkavégzés,
• sikerorientált, szorgalmas, nyitott, meggyőző személyiség.

Megfelelsz a PRESTIGE üzletág feltételeinek? Akkor ne habozz, jelentkezz hozzánk, és légy egy profi, motivált, elkötelezett csapat tagja.

Jelentkezz a hirdetésre, és valósítsd meg céljaid

Hirdetés
Hirdetés