Álláshirdetés: Szakmai támogató kollégát keresünk

Hirdetés
Hirdetés

Cikk2020-01-27 Frissítve: 2021-07-01

Magyarország vezető banki termék összehasonlító weboldala, a Bankmonitor új szakmai támogató kollégát keres csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

Fő feladatod az ország egyik legjobb tanácsadó csapatának szakmai támogatása (jelzáloghitel és személyi kölcsön fókusszal), ügyletekhez kapcsolódó szakmai kérdések megválaszolása, rendszeres oktatások megtartása és oktatási anyagok elkészítése. Munkádat a piac egyik legjobb IT rendszerével támogatjuk. Téged keresünk, ha érdekel, milyen belülről egy piacvezető fintech cég, szeretsz másoknak segíteni és motivál, ha új ismereteket adhatsz át.

A feladataid közé fog tartozni:

  • lakossági pénzügyi termékeket értékesítő kollégáink szakértői támogatása
  • konkrét termékkel kapcsolatos kérdések megválaszolása szóban, írásban (jelzáloghitel termék kiemelten)
  • oktatási anyagok összeállítása
  • értékesítők oktatása személyesen, videokonferencián
  • az értékesítők kötelező adminisztrációs feladatainak nyomon követése, támogatása crm rendszerben
  • értékesítést támogató eszközök definiálása
  • kapcsolattartás a bankokkal

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • lakossági banki termékértékesítés vagy értékesítés támogatás területén van tapasztalatod (főként lakáshitel)
  • szeretsz kommunikálni szóban és írásban egyaránt
  • szívesen megtanulnád, miben különböznek egymástól az egyes bankok termékei
  • ha nem tudod a választ, nem nyugszol, amíg a hiteles forrásból meg nem szerzed azt

Amit kínálunk:

  • Minden nagybanki sallangtól, bürokráciától mentes munka
  • IT támogatás
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat (rendszeres csapatépítő megmozdulások – grillezés, horgászat, kenuzás, munka utáni Lupa tavi levezetés)
  • kerületi, modern irodai környezet (csocsó, darts, kávé, tea)

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 16b.

Ha tetszik, amit nyújtunk, szívesen lennél a csapatunk tagja és megfelelsz az elvárásainknak, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az allas@bankmonitor.hu email címre.

Hirdetés
Hirdetés