Álláshirdetés: Szakmai támogató kollégát keresünk

Hirdetés
Hirdetés

Cikk2022-02-04

Magyarország vezető banki termék összehasonlító weboldala és piacvezető lakossági hitelközvetítője, a Bankmonitor, Szakmai támogató kollégát keres csapatába.

Főbb feladatok, munkák:

Fő feladatod az ország egyik legnagyobb tanácsadó csapatának magas szintű szakmai támogatása (jelzáloghitel, állami támogatások, babaváró és személyi kölcsön fókusszal), ügyletekhez kapcsolódó szakmai kérdések megválaszolása, rendszeres oktatások megtartása és oktatási anyagok elkészítése, valamint az ezekkel járó adminisztrációs feladatok elvégzése. Munkádat a piac egyik legjobb IT rendszerével támogatjuk. Téged keresünk, ha érdekel, milyen belülről egy piacvezető fintech cég, szeretsz másoknak segíteni és motivál, ha új ismereteket adhatsz át.

A feladataid közé fog tartozni:

  • Lakossági pénzügyi termékeket értékesítő kollégáink magas szintű szakértői támogatása
  • Konkrét termékkel kapcsolatos kérdések megválaszolása szóban, írásban (jelzáloghitel, állami támogatások, babaváró és személyi kölcsön kiemelten)
  • Oktatási anyagok összeállítása
  • Értékesítők oktatása személyesen, videokonferencián
  • Az értékesítők kötelező adminisztrációs feladatainak nyomon követése, támogatása crm rendszerben
  • Értékesítést támogató eszközök definiálása
  • Kapcsolattartás a bankokkal
  • Az ezekkel járó adminisztrációs feladatok elvégzése, értékesítést támogató anyagok rendszeres karbantartása

Hirdetés

Hirdetés

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Lakossági banki termékértékesítés vagy értékesítés támogatás területén van tapasztalatod (főként lakáshitel, állami támogatások)
  • Ismereteidet igyekszel naprakészen tartani (változások, kapcsolódó jogszabályok folyamatos nyomon követése)
  • Szeretsz kommunikálni szóban és írásban egyaránt
  • Szívesen megtanulnád, miben különböznek egymástól az egyes bankok termékei
  • Ha nem tudod a választ, nem nyugszol, amíg a hiteles forrásból meg nem szerzed azt
  • Munkádat magas fokú precizitással végzed
  • Szűk határidők mellett képes vagy optimalizálni a feladatok sorrendjét

Amit kínálunk:

  • Minden nagybanki sallangtól, bürokráciától mentes munka
  • IT támogatás
  • Fejlődés a piac élén járó technológiai környezetben
  • Fiatalos, lendületes, összetartó csapat (rendszeres csapatépítő megmozdulások – grillezés, horgászat, kenuzás, munka utáni Lupa tavi levezetés, ha nincs Covid…)
  • 3. kerületi, modern irodai környezet (csocsó, darts, kávé, tea)

Szükséges tapasztalat:

1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037 Budapest, Montevideo utca 16b.

Ha tetszik, amit nyújtunk, szívesen lennél a csapatunk tagja és megfelelsz az elvárásainknak, küldd el magyar nyelvű önéletrajzodat az allas@bankmonitor.hu email címre!

Hirdetés
Hirdetés