Állás – Senior Frontend Fejlesztő

Hirdetés
Hirdetés

Cikk2021-01-18

A Bankmonitor IT csapata új – Senior Frontend Fejlesztő – munkatársat keres.

Főbb feladatok:

  • Pénzügyi kalkulátorok/folyamatok felületének fejlesztése
  • A design és a backend csapattal való szoros együtt működés
  • Specifikáció és design terv alapján tervezés, fejlesztés

Elvárások:

  • JavaScript/TypeScript nyelv alapos ismerete
  • PHP nyelv ismerete
  • CSS/SASS ismerete
  • 5+ év fejlesztői tapasztalat
  • Objektum-orientált szemléletmód
  • Kreatív probléma megoldó készség
  • Jó kommunikációs készség az üzleti területtel (belső)

Előnyt jelent:

  • WordPress, React, Bootstrap tapasztalat
  • Infrastruktúránk elemeinek ismerete: AWS, Apache, Webpack, Node.js
  • Jest vagy hasonló Test Framework ismerete
  • Funkcionális programozási alapismeretek

Lehetőségek:

  • Kreativitást igénylő, változatos feladatok
  • Komplex projektek teljes körű megvalósítása, önálló és felelősségteljes feladatok
  • Korszerű/innovatív technológiák használata
  • Fintech piac megismerése
  • Kellemes irodai környezet, home office lehetőség, jó csapat

Kezdés: Azonnal

Munkavégzés helye: Budapest III.

A jelentkezéseket az allas@bankmonitor.hu e-mail címre várjuk.

Hirdetés
Hirdetés